Krmivo pro kuřata BROILER

vojtěškaMINI FORTE – Drcená kompletní krmná směs s antikokcidikem, vhodná pro výkrm brojlerů do 14. dne stáří.  

MIDI FORTE – Granulovaná kompletní krmná směs s antikokcidikem, vhodná pro intezivní výkrm brojlerových kuřat v II. fázi, tedy od 15. dne stáří do max. 7 dnů před porážkou.  

MAXI – Granulované kompletní krmivo bez antikokcidika, pro výkrm brojlerových kuřat ve III. fázi,min. 7 dnů před porážkou.  

 

na objednání

Krmivo pro KUŘATA

vojtěškaMINI – Drcená kompletní krmná směs bez antikokcidika, vhodná pro odchov kuřic a ostatní drůbeže do stáří 6 týdnů.  

MIDI – Kompletní krmná směs bez antikokcidika, vhodná pro odchov kuřic od 7. do 21. týdne věku. Ve formě granulí nebo sypké.  

na objenání

 

Krmivo pro NOSNICE

ener.nklasKLASIK – Kompletní krmná směs. Toto hrubě šrotované krmivo Klasik  je určeno pro nosnice v období snášky. Směs poskytuje vyváženou kompletní výživu.  

GOLD – Granulovaná kompletní krmná směs vysoké kvality pro nosnice. Krmivo je určeno pro výživu plemenných nosnic nosného i masného typu.             

na objednání

 

Krmivo pro KRŮTY

vojtěškaMIDI FORTEKompletní krmná směs ve formě granulí, která se zkrmuje krůtám a krocanům od 5. do 12. týdne stáří ad libitum.   

 

MAXIKompletní krmná směs ve formě granulí. Krmivo se podává od 13. týdne stáří ad libitum.  

na objednání

 

Krmivo pro KACHNY

brojlerMINI – Kompletní krmná směs v drcené formě, která představuje zcela vyváženou kompletní potravu kachen a hus v I. fázi výkrmu, tedy do 2. týdne stáří.  

MAXI – Kompletní krmná, hrubě nadrcená směs určená pro výkrm kachen a hus od 3. týdne stráří do pořážky.   

na objednání

 

Krmivo pro BAŽANTY

vojtěškaMINI – Kvalitní drcená krmná směs určená pro výkrm mladých bažantů, koroptví a křepelek do 5. týdne věku. Neobsahuje antikokcidikum.                          

MAXI – Granulovaná směs vysoké jakosti pro výkrm a odchov bažantů, koroptví a křepelek od 6. týdne stáří do ukončení výkrmu nebo odchovu. Podporuje rychlý růst a vysokou zmasilost zvířat.   

na objednání

 

 

a dále můžeme objednat….

 

 

 

 

Aktualizováno: 01.02.2016
Sekce: Krmné směsi, opeřenci