Krmiva pro koně ENERGY´S

granule

Ener.BBABY 25kg   

Granulovaná krmná směs pro hříbata se sníženým podílem melasy. Zdrojem energie je  laktóza (mléčný cukr), která  je  pro hříbata do 1 roku vysoce využitelná.

Ener.EEXTRA 25kg 

Krmivo pro koně ve vysoké zátěži. Energetické krmivo s vyšším obsahem kukuřice. Obsažený sójový a lněný olej mají velice příznivý poměr esenciálních mastných kyselin. Směs je obohacena o lecitin, který zlepšuje využití energie z tuků a vstřebávání živin včetně vitamínů.

E. ponyPONY 25kg 

Krmivo je určeno pro koně bez zátěže a poníky. Má snížený obsah bilkovin a cukrů. Při předepsaném dávkování částečně eliminuje vznik laminitidy u těchto malých koní.

EN RRELAX 25kg  

Je určeno především pro koně v nízké zátěži, klisny v prvních 2/3 březosti, pro školní a provozní koně.

EN SSTANDARD 25kg 

Krmivo má vysoký podíl melasy, která slouží jako pohotový zdroj energie zajišťující rychlou regeneraci organismu a zchutňuje granule.

omegaPROLEN OMEGA 20kg

Extruzí upravené surové lněné semeno. Olej lněného semene obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které si organismus koně neumí sám vytvořit a musí je přijmout v krmivu nebo formou doplňku. Lněný olej obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, které jsou v něm obsaženy takřka v ideálním poměru.

müsli

mu-cBesterly COLDMIX 15kg 

Krmivo Coldmix je pro koně, kteří jsou hodně neklidní a temperamentní po krmení ovsem.

mu-dBesterly DYNAMIX 20kg 

Krmivo pro starší a neklidné sportovní koně, udržíte je ve výborné kondici.

herbicBesterly HERBIC 15kg 

Herbic je müsli s obsahem směsi bylin, které příznivě působí na dýchací cesty koně. Krmivo je složeno z vybraných tepelně opracovaných obilovin, kvalitního rostlinného oleje, bylin a vitaminových pelet.

řízkyCUKROVARSKÉ ŘÍZKY

sušené 25kg   

Jsou skvělým doplňkem krmné dávky pro koně v rekonvalescenci, s problémovými zuby, starší koně, koně s minimální zátěží, pony s nízkou zátěží, koně se sklony k laminitidě (zchvácení).

Krmiva pro koně La Sard

La SardHOBBY 25 kg 

Plnohodnotná, živinově vyvážená krmná směs s nižším obsahem energie a důležitými mikroprvky v chelátové formě, určená zejména pro koně v lehké zátěži.

La SardHOBBY GEL BEST PLUS 25kg 

Inovace směsi Hobby Gel s navýšeným obsahem želatinového hydrolyzátu a biogenními aditivy (vitamíny skupiny B, betain a biotin, třtinová melasa) výrazně zvyšuje nejen utilizaci chondroprotektivních látek, ale pozitivně působí i na nervovou soustavu, kůži a její deriváty. Urychluje hojení povrchových ran.

La SardCHOV 25kg 

Krmná směs pro vysokobřezí, kojicí klisny a sajicí hříbata s vysokým obsahem lysinu i dalších esenciálních aminokyselin a důležitými mikroprvky v chelátové formě.

La SardFUN 25kg 

Bezovsová doplňková krmná směs v vysokým obsahem živin (makroprvky, mikroprvky v chelátové formě, esenciální aminokyseliny, vitamíny) a nízkým obsahem energie.

La Sard HIFI GASTRIC PROBIO 25kg 

Varianta obohacená probiotickými kulturami. Významně urychluje kolonizaci střev mikroorganismy tělu vlastními, aktivně potlačuje/omezuje působení patogenních bakterií. Je vhodná pro stabilizaci střevní mikroflóry při a po léčbě antibiotiky, sulfonamidy a dalšími baktericidními léčivy, při dlouhodobě trvajících průjmech, akutních stresech, náhlých změnách krmné dávky a dietetických chybách.

Aktualizováno: 17.11.2009
Sekce: chlupatí velcí, Krmné směsi