Brit

BritPremium

BRIT CARE CAT je hypoalergenní superprémiové krmivo, které neobsahuje sóju, vepřové maso, geneticky modifikované látky, ani jiné rizikové suroviny  a jsou vhodná i pro kočky a koťata s citlivým zažíváním.

od 400g  do 2kg – od 76,-  do 315,-

BRIT PREMIUM CAT je vysoce kvalitní prémiové krmivo.

od 300g do 1,5kg – od 45,- do 149,-

BK 1 BK   Brit3 Brit2

 

 

Hill's - první volba veterinářů na celém světě

Superpremiové krmivo, kde každý produkt Hill’s  je vytvořen pomocí specifických živin, které zvířata potřebují k udržení dobrého zdraví v každé své životní fázi. Množství konkrétní živiny je přesně vyvážené, využívá se pouze surovin té nejvyšší kvality. Výborná chutnost krmiva a malá denní dávka! První volba veterinářů.

8735EA 7617EA 8742EA  od 400g do 2kg – od 103,- do 399,-
Fotografie0198

Jonášek mouratý, majitel M. Slámová

spokojen s Hill’s Feline chicken, krmen od kotěte

 

 

CATCH

Cat Chow prémiové krmivo pro kočičky je suchým krmivem s trojím účinkem pro zdraví močových cest, pevné zuby a lesklou srst.

C1C3 C21,5kg od 138,-

 

 

Taste of the Wild logo

TASTE OF THE WILD je krmivem pro kočky z čistě přírodních surovin. Přirozená pravá chuť přírody, aby Vaše šelma dobře prospívala!

T2 T1  2,3kg za 335,-

 

fitmin-logo

Fitmin krmení pro kočky je založeno na poctivém základu čerstvého masa (až 30% v syrovém stavu), krmivo je zaměřeno na zdraví koček  – na správné fungování imunitního a  močového systému, pro zdravou kůži a lesk srsti.

Fk1 Fk  od 400g do 2kg – od 53,- do 235,-

AcanaKompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou  je vhodné pro kočky všech plemen, stáří a aktivity.

A3 A1 A2

E4 E2 E3

EMINENT je české špičkové krmivo, které se vyrábí pouze z kvalitního kuřecího, rybího nebo jehněčího masa, má vyšší chutnost a stravitelnost granulí, posiluje imunitní systém zvířete pomocí  betaglukanů a obsahuje probiotika, kokosový olej, řepná dužnina a rýže pro optimální trávení!

Calibra České superprémiové a prémiové  krmivo, které se těší veliké oblibě. Krmivo je přísně testováno odborníky a veterináři. Krmivo je založeno na receptuře lehce stravitelného masa.

Cal3 Cal1 Cal2

od 400g do 7kg – od 71,- do 748,-

F12 Felix granule jsou velmi oblíbené u kočičích mlsných jazýčků… Jedná se o kvalitní granule za rozumno cenu.

Felix 1

 a další chutné kuličky…

 

ND               arden grande   annamaet

 

AlmoN         happy cat

CH2

pro-plan      bosch

 

 

Sekce: granule