Krmivo KLASIK

ener.králíkGranulované krmivo bez antikokcidika, které je určené pro výkrm králíků min. 5 dní před porážkou. Podporuje vysokou zmasilost a vynikající chuťové vlastnosti králičího masa.

25 kg za 313,-

 

 

 

Krmivo FORTE

ener.králík

Vysoce jakostní granulované krmivo s obsahem antikokcidika, které je určené pro chov a výkrm králíků max. do 5 dnů před porážkou. Vhodné pro dosažení vysoké zmasilosti, kvalitní srsti a výborného zdravotního stavu.

25kg za  325,-

 

 

 

Krmivo GOLD FORTE

ener.králíkKompletní granulovaná krmná směs prémiové kvality obsahující antikokcidika. Je určená pro odchov a intenzivní výkrm králíků max. do 5 dnů před ukončením výkrmu. Vhodná také pro kojící samice a mláďata.

25kg za 329,-

Aktualizováno: 01.02.2016
Sekce: chlupatí malí

Krmivo pro kuřata BROILER

vojtěškaMINI FORTE – Drcená kompletní krmná směs s antikokcidikem, vhodná pro výkrm brojlerů do 14. dne stáří.  25kg za 458,-

MIDI FORTE – Granulovaná kompletní krmná směs s antikokcidikem, vhodná pro intezivní výkrm brojlerových kuřat v II. fázi, tedy od 15. dne stáří do max. 7 dnů před porážkou.  25kg za 445,-

MAXI – Granulované kompletní krmivo bez antikokcidika, pro výkrm brojlerových kuřat ve III. fázi,min. 7 dnů před porážkou.  25kg za 399,-

 

 

 

Krmivo pro KUŘATA

vojtěškaMINI – Drcená kompletní krmná směs bez antikokcidika, vhodná pro odchov kuřic a ostatní drůbeže do stáří 6 týdnů.  25kg za 430,-

MIDI – Kompletní krmná směs bez antikokcidika, vhodná pro odchov kuřic od 7. do 21. týdne věku. Ve formě granulí nebo sypké.  25kg za 330,-

 

 

 

 

Krmivo pro NOSNICE

ener.nklasKLASIK – Kompletní krmná směs. Toto hrubě šrotované krmivo Klasik  je určeno pro nosnice v období snášky. Směs poskytuje vyváženou kompletní výživu.  25kg za 332,-

GOLD – Granulovaná kompletní krmná směs vysoké kvality pro nosnice. Krmivo je určeno pro výživu plemenných nosnic nosného i masného typu.             25kg za 334,-

 

 

Krmivo pro KRŮTY

vojtěškaMIDI FORTEKompletní krmná směs ve formě granulí, která se zkrmuje krůtám a krocanům od 5. do 12. týdne stáří ad libitum.   25kg za 450,-

 

MAXIKompletní krmná směs ve formě granulí. Krmivo se podává od 13. týdne stáří ad libitum.  25kg za 391,-

 

 

 

Krmivo pro KACHNY

brojlerMINI – Kompletní krmná směs v drcené formě, která představuje zcela vyváženou kompletní potravu kachen a hus v I. fázi výkrmu, tedy do 2. týdne stáří.  25kg za 428,-

MAXI – Kompletní krmná, hrubě nadrcená směs určená pro výkrm kachen a hus od 3. týdne stráří do pořážky.   25kg za 381,-

 

 

 

Krmivo pro BAŽANTY

vojtěškaMINI – Kvalitní drcená krmná směs určená pro výkrm mladých bažantů, koroptví a křepelek do 5. týdne věku. Neobsahuje antikokcidikum.                          25kg za 493,-

MAXI – Granulovaná směs vysoké jakosti pro výkrm a odchov bažantů, koroptví a křepelek od 6. týdne stáří do ukončení výkrmu nebo odchovu. Podporuje rychlý růst a vysokou zmasilost zvířat.   25kg za 410,-

Aktualizováno: 01.02.2016
Sekce: Krmné směsi, opeřenci

Krmiva pro koně ENERGY´S

granule

Ener.BBABY 25kg za 360,- 

Granulovaná krmná směs pro hříbata se sníženým podílem melasy. Zdrojem energie je  laktóza (mléčný cukr), která  je  pro hříbata do 1 roku vysoce využitelná.

 

Ener.EEXTRA 25kg za 324,- 

Krmivo pro koně ve vysoké zátěži. Energetické krmivo s vyšším obsahem kukuřice. Obsažený sójový a lněný olej mají velice příznivý poměr esenciálních mastných kyselin. Směs je obohacena o lecitin, který zlepšuje využití energie z tuků a vstřebávání živin včetně vitamínů.

 

E. ponyPONY 25kg za 260,- 

Krmivo je určeno pro koně bez zátěže a poníky. Má snížený obsah bilkovin a cukrů. Při předepsaném dávkování částečně eliminuje vznik laminitidy u těchto malých koní.

 

EN RRELAX 25kg za 255,- 

Je určeno především pro koně v nízké zátěži, klisny v prvních 2/3 březosti, pro školní a provozní koně.

 

EN SSTANDARD 25kg za 270,- 

Krmivo má vysoký podíl melasy, která slouží jako pohotový zdroj energie zajišťující rychlou regeneraci organismu a zchutňuje granule.

 

 

omegaPROLEN OMEGA 20kg za 565,-

Extruzí upravené surové lněné semeno. Olej lněného semene obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které si organismus koně neumí sám vytvořit a musí je přijmout v krmivu nebo formou doplňku. Lněný olej obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, které jsou v něm obsaženy takřka v ideálním poměru.

 

müsli

mu-cBesterly COLDMIX 15kg za 333,-

Krmivo Coldmix je pro koně, kteří jsou hodně neklidní a temperamentní po krmení ovsem.

 

 

mu-dBesterly DYNAMIX 20kg za 426,-

Krmivo pro starší a neklidné sportovní koně, udržíte je ve výborné kondici.

 

 

herbicBesterly HERBIC 15kg za 378,-

Herbic je müsli s obsahem směsi bylin, které příznivě působí na dýchací cesty koně. Krmivo je složeno z vybraných tepelně opracovaných obilovin, kvalitního rostlinného oleje, bylin a vitaminových pelet.

 

 

 

řízkyCUKROVKOVÉ ŘÍZKY

sušené 25kg za 269,-   sušené s melasou 25kg za 315,-

Jsou skvělým doplňkem krmné dávky pro koně v rekonvalescenci, s problémovými zuby, starší koně, koně s minimální zátěží, pony s nízkou zátěží, koně se sklony k laminitidě (zchvácení).

vojtěška

VOJTĚŠKA úsušky 25kg za 285,-

Základní krmná surovina k výrobě krmných směsí a krmiv nebo jako doplněk krmné dávky hospodářských zvířat.

 

Krmiva pro koně FITMIN

 

Fitmin JuniorJUNIOR 25kg za 422,-

Granulované doplňkové krmivo určené pro mladé koně do stáří 24 měsíců, lze podávat i březím a laktujícím klisnám.

Fitmin HobbyHOBBY 25kg za 308,-

Granulované doplňkové krmivo určené pro dospělé hobby koně a pro koně v lehké tréninkové zátěži.

Fitmin OptiOPTI 15kg za 525,-

Doplňkové krmivo s vysokým obsahem lehce stravitelného proteinu a esenciálních aminokyselin je určeno pro koně všech kategorií. Vhodné je použít zejména pro nasvalení, zlepšení kondice, zdravý růst a vývoj nebo pro březí a laktující klisny.

Fitmin SportSPORT 25kg za 380,-

Granulované doplňkové krmivo určené pro dospělé koně v lehké až střední tréninkové zátěži.

Fitmin TrainingTRAINING 25kg za 411,-

Granulované, energeticky a živinově bohaté doplňkové krmivo pro dospělé koně ve střední až intenzivní tréninkové práci.

Fitmin RacingRACING 25kg za 669,-

Granulovaná směs Racing je vysoce energetické a živinově bohaté krmivo pro koně v dostihovém tréninku. Excelentní zdroj energie bohaté na vitamíny a minerály v chelátové vazbě.

Fitmin ReformerREFORMER rýžové otruby 25kg za 582,-

Granulované a stabilizované rýžové otruby obohacené o minerální látky jsou vysoce využitelný zdroj energie, vlákniny, vápníku, fosforu, hořčíku, draslíku, železa a vitamínů skupiny B pro všechny kategorie koní.

Fitmin ex. lenLEN extrudovaný 4kg za 191,-   15kg za 548,-

Doplňkové krmivo pro koně. Lněné semínko je dieteticky zdravý krmný doplněk. Bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3 má vliv na kvalitu srsti, kůže a kopytní rohoviny, působí protizánětlivě, podporuje trávení a posiluje imunitní systém.

 

 

 

Krmiva pro koně La Sard

 

La SardHOBBY 25 kg za 412,-

Plnohodnotná, živinově vyvážená krmná směs s nižším obsahem energie a důležitými mikroprvky v chelátové formě, určená zejména pro koně v lehké zátěži.

La SardHOBBY GEL BEST PLUS 25kg za 525,-

Inovace směsi Hobby Gel s navýšeným obsahem želatinového hydrolyzátu a biogenními aditivy (vitamíny skupiny B, betain a biotin, třtinová melasa) výrazně zvyšuje nejen utilizaci chondroprotektivních látek, ale pozitivně působí i na nervovou soustavu, kůži a její deriváty. Urychluje hojení povrchových ran.

La SardCHOV 25kg za 459,-

Krmná směs pro vysokobřezí, kojicí klisny a sajicí hříbata s vysokým obsahem lysinu i dalších esenciálních aminokyselin a důležitými mikroprvky v chelátové formě.

La SardFUN 25kg za 412,-

Bezovsová doplňková krmná směs v vysokým obsahem živin (makroprvky, mikroprvky v chelátové formě, esenciální aminokyseliny, vitamíny) a nízkým obsahem energie.

La Sard HIFI GASTRIC PROBIO 25kg za 593,-

Varianta obohacená probiotickými kulturami. Významně urychluje kolonizaci střev mikroorganismy tělu vlastními, aktivně potlačuje/omezuje působení patogenních bakterií. Je vhodná pro stabilizaci střevní mikroflóry při a po léčbě antibiotiky, sulfonamidy a dalšími baktericidními léčivy, při dlouhodobě trvajících průjmech, akutních stresech, náhlých změnách krmné dávky a dietetických chybách.

Aktualizováno: 17.11.2009
Sekce: chlupatí velcí, Krmné směsi